Yardım

 Yeni üyelik

  Bu sayfa sağlık çalışanlarına özel olarak hazırlanmıştır. Sağ üstte bulunan üye girişi kısmından en altta yer alan “Üye Olmak İçin Tıklayınız” butonuna tıklayarak üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üyelik esnasında yıldızlı alanların doldurulması zorunludur. KVKK Metni ve Üyelik Şartnamesini Kabul etmeniz gerekmektedir. Web sayfasına üye olan sağlık profesyoneli olduğunu kabul etmiş sayılmaktadır. Üye olurken şifrenizi kendiniz oluşturmaktasınız. Girmiş olduğunuz mail adresi ve oluşturduğunuz şifre ile sonraki toplantılara da giriş yapabilirsiniz. Üyeliğinizi oluşturduktan sonra yönetici üyeliğinizi onayladıktan sonra giriş yapabilirsiniz.

 Şifremi hatırlamıyorum ne yapacağım?

  Şifrenizi hatırlamıyorsanız sağ üstteki Üye Girişi linkine tıkladıktan sonra alt kısımdaki Şifremi unuttum linkine tıklamanız gereklidir. Sistemde kayıtlı e-posta adresinizi girdikten sonra şifreniz mail adresinize gönderilecektir.

 Yeni üye oldum ancak giriş yapamıyorum.

  Üyelik esnasında yazdığınız bilgilere göre tekrar şifrenizi talep edebilirsiniz. Şifre sıfırlama e-posta adresinize gelmiyorsa onlinetoplantitv@pinkongre.com adresine e-posta iletebilirsiniz.

 Yayınları cep telefonundan izlemek için herhangi bir uygulama yüklemeli miyim?

  Hayır. Web sitemiz tamamiyle mobil uyumlu olup cep telefonunuzdan herhangi bir uygulama yüklemeden tüm yayınlarımızı izleyebilir, canlı yayına sorularınızı iletebilirsiniz.

 Bilgisayarıma yayınları izlemek için herhangi bir program yüklemem gerekir mi?

  Hayır. Bilgisayarınıza herhangi bir program yüklemeniz gerekmemektedir. Canlı yayın videolarını güncel bir tarayıcı kullanarak sorunsuz izleyebilirsiniz.

 Yayın açmaya çalıştığımda izlerken donmalar oluyor.

  Aldığınız hata kullandığınız internet bağlantısından kaynaklanabilmektedir. Cep telefonunuzdan ya da başka bir internet bağlantısından deneyerek kontrol edebilirsiniz.

 Yayınlar ve Üyelik için ücret ödemem gerekir mi?

  Hayır. Sitemize üyelik ve yayınları izlemek sağlık profesyonelleri için tamamen ücretsizdir.

Diğer soru ve talepleriniz için onlinetoplantitv@pinkongre.com adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.